Profesyonel Güvenli Hızlı kadro, mükemmel insanlar!

Evrendeki insanların hayatlarını kolaylaştırmak bizim için bir sanat. Günümüz teknolojisini son imkanlarına kadar kullanarak kurumları çağın ilerisine taşımayı amaçlıyoruz.Metal Teknoloji kadrosuna katılmak için yandaki bağlantıdan başvurabilirsin. Belki insanlığa beraber yardımımız dokunur.


Metal Teknoloji HAKKINDA

2003 yılında internet servis sağlayıcılığı ile sektöre atılan şirketimiz, şuanda 14 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin verimerkezi ihtiyaçları haricinde; kurumsal CRM yazılım, web projeleri, mobil uygulama, IT danışmanlığı, donanım desteği ve güvenlik çözümleriyle neredeyse tüm teknoloji gereksinimlerini tek elden karşılamaktadır. Metal Teknoloji'ye 13 yıldır güvenen siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Vizyon olarak Profesyonel, Güvenli, Hızlı ilkelerini hedef edinen Metal Teknoloji tüm kurumsallara bir sanatla yaklaşıyor. Çünkü evrende yaşayanların hayatını kolaylaştırmak bizim için bir sanat. Günümüzde bir kurumun gelişmesinde birince basamak artık teknoloji çağına ayak uydurmaktan geçiyor. Profesyonel çalışmalarımız ile işiniz büyüsün, Türkiye büyüsün...

Teknolojik yatırımlar ile karlılığınızı ve müşteri portföyünüzü arttırın. Unutmayın; kalite karlılığı arttırır.


İŞTE BİZİM HİKAYEMİZ